Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 10 listopada 2017 r. (piątek) będzie wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Dział Spraw Pracowniczych uprzejmie informuje, że w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wczasów, kolonii, obozów na okres ZIMA 2018.

W dniach 10–12 października 2017 r. w Krakowie rozpocznie się cykl spotkań odbywających się w ramach dni karier „Projekt NAUKOWIEC”.

Wybory przedstawicieli nauczycieli akademickich do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2021 r. odbędą się 18 września 2017 r., godz. 12.00, w Audytorium im. prof. W. Danka (główny budynek Uczelni, ul. Podchorążych 2).

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Uroczyste wręczenie dyplomów doktora i doktora habilitowanego odbędzie się 19 maja 2017 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.

AZS UP zaprasza studentów oraz pracowników naszej Uczelni do udziału w VIII turnieju siatkówki plażowej o mistrzostwo Uniwersytetu Pedagogicznego – 11 maja 2017 r.

Biuro Nauki zachęca do zapoznania się z harmonogramem konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki w 2017 roku.

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 2 maja 2017 r. (wtorek) będzie dodatkowo wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Sekcja siatkówki AZS UP zaprasza wszystkich studentów i pracowników naszej Uczelni do wzięcia udziału Wielkanocnym Turnieju Siatkarskich Mikstów – 11 kwietnia 2017 r.